Микяй Наим - в ТОП 10 на най-добрите български борци

Четири награди получи Спортен клуб по борба -Димитровград по време на церемонията на Българската федерация по борба, която отличи днес най-добрите си спортисти и треньори. Тържеството се състоя в залата на комплекс "Диана" в София.

Микяй  Найм бе отличен в категорията „Пробив в световния елит”, заради сребърния си медал от световното първенство за младежи до 23 години. Един от най-добрите възпитаници на тукашната борцова школа е класиран на 7-мо място в ТОП 10 на най-добрите български борци за 2017 година.

Друг местен състезател- Рухан Расим получи наградата за най-успешен млад борец през годината. В комплексното класиране на клубовете победител в свободната борба е СК по борба -Димитровград.

Микяй Наим присъства на церемонията и лично получи наградите си. От името на Рухан Расим , който е на състезание отличието взе президентът на СК по борба Георги Петров.