За втори път Атанас Тунев грабна "Купата на община Смолян" по тенис

За втора поредна година Общината организира турнир по тенис за “Купата на община Смолян”. 30 състезатели на възраст над 14 години се включиха в спортното събитие, посветено на Националния ни празник. В надпреварата на 2 и 3 март в Спортната зала “Величко Чолаков” се изиграха интересни мачове, изпълнени с много отигравания, достойни за професионалисти.
В индивидуалното класиране на турнира по тенис, първо място завоюва Атанас Тунев, който за втора поредна година печели наградата, а втори се класира Константин Диев.
В класирането по двойки първи са Красимир Коруев – Атанас Тунев, а на второ място е двойката Кремен Красин-Димитър Овчаров.
Тенесистите бяха наградени от зам.-кмета Марин Захариев, който обяви, че турнирът ще стане традиционен и ще се провежда всяка година в чест на Трети март. Община Смолян осигури кетърниг и награди за тенисистите, а по време на церемонията бяха изказани специални благодарности към главния организатор на състезанието Христо Богомилов.