Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
15°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В козметичния салон: - Обещахте ми да приличам на София Лорен! - Ми да...тя сега е стара и болна също!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Адвокати
Само 99 процента от адвокатите развалят лошото име на останалите!
Адвокати
03.10.2017
4,494 прегледа
Следващ →
Още вицове
Странно - защо на кутиите на цигарите пишат "Пушенето е вредно за Вашето здраве", а пред входа на казината пише "Добре дошли".
На връх нова година между съседки: - Вашия тиквеник стана ли? - Не моя спи още в леглото.
Две мутри на лов - Жоро и Пешо. Жоро стреля, но без да иска прострелва Пешо, обажда се на бърза помощ и казва: - Мисля че приятелят ми е мъртъв! - Успокоите се, сигурен ли сте, че е мъртъв? Жоро грабва пушката, чува се "Бум"! - Сега вече е мъртъв! Какво да правя?
Получавам толкова разнообразен спам, че си мислех, че нищо не може да ме учуди. Но когато в един мейл ми предлагаха едновременно да си увелича и пениса, и гърдите...При това, ако приема предложението и за двете неща, ще получа намаление от 25 процента.
Ако мъж и жена скочат от покрива,кой ще падне пръв? -Мъжът,защото жената ще чисти прозорците докато пада.