Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
13°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо беше напердашен от баща си,за това,че го е хванал да разглежда логото на новите олимпийски игри Лондон 2012.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Един пита друг: - Ще ходиш ли за риба? - Не. - Защо? - Защото прочетох в хороскопа, че днес е благоприятен ден за рибите.
Разни
03.10.2017
2,598 прегледа
Следващ →
Още вицове
Извадете ръцете изпод чиновете, защото започваме да четем сексуалната част от Библията!
Един кораб потънал и от него се спасили само 50 мъже и една жена на самотен остров. Нормално, мъжете правили с жената каквото правили, но след 1 година жената казала: "Не издържам" и умряла. След 1 година мъжете казали "Не издържаме" и я заровили. След още 1 година мъжете казали отново "Не издържаме" и я изровили.
Пътуват в купе мъж, жена и две деца. На малка гара по пътя се качва мъж, сяда в купето, отваря вестник и почва да чете. След малко поглежда жената и пита: - Госпожо, извинете, децата близнаци ли са? - Не господине, не са! Мъжът благодари и продължава да чете. След малко пак. - Госпожо, извинете, децата близнаци ли са? - Не господине, не са! Едното е на 5, а другото на 7! Мъжът благодари одново и продължава да чете. След малко пак. - Госпожо, извинете, децата близнаци ли са? - Не господине, не са! Едното е на 5, а другото на 7! Едното е момиче и е русо, а другото е момче и е черно! Мъжът благодари одново и продължава да чете. Бащата на децата излиза в коридора да пуши. Мъжът скача след него и излиза и той! - Прощавайте Господине, все пак децата не са ли близнаци? - Не Господине не са! Не разбрахте ли? - Аз всичко разбрах, само не ми е ясно как два пъти си легнал с тая жена?!!!!
- Често ли се случва да сте на различно мнение със жена ти? - Да. - И тя какво казва по въпроса? - Нищо, тя не знае.
Дядо Иван на 80 години, седи пред телевизора и гледа. - Марийо, Марийо, ела да видиш тези сегашните какви мърсотии дават по телевизията! Баба Марийка идва от кухнята, гледа и гълчи: - Мръснико, все простотии в изкуфялата ти глава! Пак не си си сложил очилата. Хората показват как Фидел Кастро яде банан в болницата!