Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
13°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Баща ми винаги казваше "Никога не прави нещо, за което може после да съжаляваш." Мисля, че това е много добър съвет, затова си го татуирах на челото.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Карам тъщата на вилата, и то с кеф. Тя плаща бензина. - И колко време мислиш, че това "удоволствие" ще продължи? - Докато ми вярва, че моя опел харчи 50 литра на 100 километра.
Семейни
03.10.2017
3,223 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена, която имала много голям бюст, разказва как е избрала своя мъж: - Омъжих се за човек, който ме покори със своете внимание и наблюдателност. Той беше единствения, който забеляза моите хубави малки уши.
Когато Чък Норис пресича, колите се оглеждат.
Двама си говорят: - И няма да й викаш баба Лили, тя за мен е икона. - Защо? Толкова ли е стара?
"Този футболист тича и се смее. И защо се смее? Защото е толкова нисък, че тревата го гъделичка по мадурите" (коментар за бившия играч на Нафтекс Момчил Желев)
Къща на морето с тоалетна в двора. Хазяите, около 50 г., ходели всеки ден на работа. Квартирантките били млади момичета. Един ден хазяинът се прибрал по-рано от работа и вижда, че има някой в тоалетната. Помислил, че е някоя от квартирантките и казал с мазен глас: - Ама кой пиши-миши тука? - Аз съм скъпи !- обадила се жена му отвътре. - У-у-у, ама ’ко пикаиш като крава, ма!