Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Отдавна-отдавна, когато компютрите още лежаха...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Бай Пешо среща Иванчо и му казва: -Цяло село говори, че си спал с Марийка. -А, спал съм. Цяла нощ не ме остави да мигна.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,687 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали радио Ереван: - Защо птиците отлитат на юг? - Защото ще им е трудно да вървят до там пеша! - отговорило радиото.
Шеф гледа захласнато новата си секретарка.... Началник "Човешки ресурси" го побутва и казва: - 4 деца!!! Шефа: - Толкова млада и вече с 4-ри деца????? - Не тя, Вие!!!!
- Аз не бях пиян! - Брато, ти прегръщаше бездомник с бяла брада крещейки: "Дъмбълдор!Ти си жив!".
Отива мъж в командировка, настанява се в хотел, повъртял се из стаята - нищо интересно. Телевизор няма, радио няма, намира в нощното шкафче една библия. Прелиства я небрежно и се обажда на телефонистката на хотела. Лека-полека се завързва личен разговор и от приказка на приказка... тя се озовава в леглото му. След бурна нощ лежат един до друг и тя казва: - Кой би помислил само, че ще се окажа в леглото на гост на хотела!? - Това го пише в библията... - Наистина ли? И на коя страница? - На заглавната страница е написано с молив: "Телефонистката пуска на всеки"
Любов, любов - сварен картоф, разрежеш го - а той суров!