Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Катаджия спира кола, проверява документите: - Сега отгворете багажника... Това какво е?!?! - Ами... труп... - И сам виждам, че е труп... Аптечката къде е?
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Наскоро в Шотландия се е състояла среща на безсмъртните. На срещата са били забелязани Кристофър Ламберт, Дънкан Маклауд и Лили Иванова.
Разни
03.10.2017
2,132 прегледа
Следващ →
Още вицове
Било леденостуден зимен ден. Мъж отишъл на риба и пробил дупка в леда, но не хванал нищо. По някое време се появило момченце, пробило дупка наблизо и започнало да вади риба след риба. Накрая мъжът отишъл при момченцето. - Тук съм от шест часа и не съм хванал нито една риба. Ти дойде преди четирийсет и пет минути и хвана поне десет. Каква е тайната ти? Момченцето отвърнало: - Ябва а жиш рвеите а пло. - Извинявай, нищо не разбрах. - Ябва а жиш рвеите а пло. - Съжалявам, не разбирам нито думичка. Момченцето изплюло топка грозна кафява слуз в шепата си и казало: - Трябва да държиш червеите на топло.
Загоряла вдовица се обажда в офис за жиголота. От другата страна се обажда мъж и казва - Добър ден какво ще желаете? Вдовицата отговаря: - Искам да си поръчам жиголо... - Предлагаме бързо свършващи и бавно свършващи - вие от кои ще желаете? ... Вечерта се звъни на вратата на вдовицата, тя отваря и поканва най-любезно жиголото, а той още от вратата започва да се съблича и си изхвърля дрехите през прозореца. Жената пита учудено: - Но какво правите това са много скъпи дрехи, пък и са на мода в момента защо ги изхвърляте!? Жиголото отговаря: - Успокойте се - аз докато свърша и на тях ще им мине модата!
Чарли Шийн така се вживял в ролята си в "Двама мъже и половина", че се наложило да влезе в клиника за лечение на алкохолна зависимост.
След края на учебната година Иванчо се прибрал в къщи и казал: - Тате тази година имаш късмет! - Защо? - Защото другите родители ще купуват на свойте деца нови учебници, а аз ще си карам със старите.
Говорят си две колежки: - Ама е погрозняла ...(женско име). Да ти е кеф да я гледаш.