Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
13°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един се хвали: - Вчера с такова момиче се запознах! - И? поне телефона взе ли й? - Аха, виж каква новичка Nokia!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
- Каква е разликата между добрия ученик и лошия? - Лошия го бият родителите, а добрия учениците.
Ученически
03.10.2017
3,321 прегледа
Следващ →
Още вицове
При шефа на телевизия идва креативен продуцент и предлага ново риалити шоу. Шефа: - И какъв е смисъл на това шоу? - Никакъв. - Ще има ли морал в него? - Аморал ще има колкото си поискате. - Заемайте се!
- Литкам си насaм-натам по жени, без никакви проблеми. Казвам на жената, например, че отивам за риба. Тя няма нищо против и нищо не подозира. - Ами кажи й някой път, че отиваш за риба и се прибери неочаквано, тогава ще разбереш, защо няма нищо против и нищо не подозира.
- Защо китайците са толкова много? - Защото ползват китайски презервативи.
- Следих ви непрекъснато, разпитах вашите съседи, записах вашите телефонни разговори и даже стрелях по вас, за да ви видя реакцията. И от моите наблюдения стигнах до безспорен извод - вие страдете от параноя!
- Кажете, бихте ли искали вашите деца да приличат на Вас? — Не! За какво са ми идиоти в семейството!