Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
13°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пожелания за имен денИмето ти свято днес да бъде то полято с руйно вино, песни, танци, веселба и така до сутринта!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Радостта на албанския народ бе помрачена - Щатите замразяват отношенията си с Албания, докато не се върне часовника на Буш. ------- Джордж Буш разбрал, че са му откраднали часовника чак след като изгледал записа по телевизията.
Политически
03.10.2017
3,159 прегледа
Следващ →
Още вицове
Исус, Папата и Бойко Борисов са в една лодка. Изведнъж Исус излиза от лодката и ходейки по водата излиза на брега. Бойко Борисов небрежно го последвал. Папата и той опитал, но потънал още на първата крачка и се удавил. На брега Исус казва на Бойко: - Не мислиш ли, че трябваше да му кажем за камъните? - К’ви камъни?!
Вървят две приятелки, секретарка и зооложка, и виждат две заклещени кучета: -Какво правят?-пита секретарката. -Ами, така правят секс и докато мъжкото куче не свърши, не могат да се освободят и остават заклещени. Секретарката помълчала малко и казала: -Добре, че хората не сме като тях, иначе директорът имаше да ме мъкне от кабинет в кабинет.
На лъжата полата е къса краката й - дълги Усещам как бавно настръхва Голата истина
Господин Дюран иска да купи къща на село. - Единственото нещо, което ме притеснява - казва той, - е тази ужасна постройка отсреща, която загрозява гледката. - Не се безпокойте - отговаря собственикът. - Това е фабрика за барут. Тя може да хвръкне във въздуха всеки момент.
В България намаля количиството на поръчковите убийства...Повиши се качеството.