Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
За решаването на демографската криза в България е достатъчно да се продават само китайски презервативи. При тях действа.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Лъвът събира животните и ги строява: - Умните отляво, а красивите отдясно. Жабата пита: - Аз да се разчекна ли?
Животни
03.10.2017
3,912 прегледа
Следващ →
Още вицове
Глупците често наричат глупост, това което не разбират!
На някои отпуската и работата се различават само по това, от кой компютър висят в интернет.
Една мутра си купил джип, но бил толкова голям, че не се побирал в гаража му и се чудил как да го прибере. Излиза комшията до него и му казва: - Какво гледаш и умуваш бе комши? Мутрата му отговаря: - Еми купих си джип, ама е толкова голям, че не се побира в гаража ми и се чудя дали да не му одрежа тавана. Комшията му казва тогава: - Защо не му спаднеш гумите по-лесно е и ще се побере!? Мутрата му казва: - А бе комши ти си по-глупав и от мен. Джипа от долу си влиза ама отгоре неще.
Разговор в лудницата: - Ти чувал ли си, за Атлантическия океан? - Да? - Е, аз го пресякох с плуване. - А ти чувал ли си, за Мъртво море? - Да. - Е, аз го убих.
Студент на изпит по социология. Питат го: - Престъпността расте или спада? Студентът помислил и казал:: - Спада! По времето на Каин и Авел е била петдесет процента.