Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
13°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво ще стане, ако докато караш кола включиш от 5-та на 1-ва скорост? - Буталата ще излезнат на предния капак и ще те питат, ти да не си идиот да включваш на 1-ва.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Питат радио Ереван: - Какво е това щастие? - Съчетание между крепко здраве и слаба памет! - отговаря радиото.
Радио Ереван
03.10.2017
3,931 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вкарват в килията нов затворник-крадец. Той оглежда обстановката и пита надзирателя: - За какво са тия решетки на прозореца? - Заради сигурността. - Вие не сте наред! Кой пък ще иска да обира затвора?
Началникът решава да се направи на демократичен и разказва на подчинените си виц. Всички започват да се хилят, само един стои настрани намръщен. - Защо не се смееш, бе? - питат го другите. - За какво да се натягам и без това се уволнявам утре?
Моята майка е много мнителен човек : стига да ме чуе само да се разкашлям и мисли, че имам бронхит, стига да закъснея вечерта почва да звъни по болниците, стига да ме хване само в една лъжа и мисли, че искам да стана политик.
Иванчо: -Мамо имам две новини,добра и лоша. -Кажи първо добрата. -Имам шестица по математика. -Браво!А лошата? -Излъгах.
Върви си руснак по улиците, гледа витрините на магазините и мърмори: - Няма сирене, няма хляб. Върви и пак гледа: - Няма месо, няма кашкавал... Чул го милиционер, настигнал го и му казал: - Спри да се оплакваш, че ще те ударя с пистолета по главата. Човека се обърнал и казал: - А и патрони ли вече няма?