Неделя, 30 август 2026
|
Смолян
14°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съпруга обяснява на мъжа си, че лекарят й е препоръчал да смени климата и го пита: - Къде да отида? На Малдивските или на Сейшелските острови? Мъжът отговаря: - На друг лекар.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Алкохолик и наркоман си говорят. Алкохолика пита наркомана: - Ти защо не пиеш алкохол? А наркомана отговаря: - Защо да пълзя, когато мога да летя!
Пиянски
03.10.2017
2,218 прегледа
Следващ →
Още вицове
Китаец влиза в български магазин: - Аняманяаняманя КокаКола? Продавачът: - Две бутилки какво?
Пиян мъж се явява по обява за за познанство. Отваря жената и той почва: -Дой -дох... ъц... за обяяяяява -та... -Господине, ама вие сте видимо пиян, воните на цигари... сигурно и по жени ходите... В обявата пишеше да не пие, да не пуши и да не е женкар. Вие сте точно обратното! -Ми да де! ... ъц... Дойдох да ти кажа да не разчиташ на мен
ВИЦ ЗА МАЖЪТ: Сиси:По какво си преличат мажът и тиквата? Петар:Не зная! Сиси:С времето и на двете им растат кормите, а им овяхват дръжките.
Втори закон на Архимед: "Колкото е по-лека една жена, толкова са по-тежки разходите по нея."
- Обичаш ли бира с цаца? - Не, повече обичам с приятели.