Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
13°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
ОСКАР УАЙЛДМечтател е този, който може да намери пътя си на лунна светлина, а наказанието му е да вижда изгрева, преди всички отанали.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Златото се изпробва с огън, жената със злато, а мъжът със жена Сенека
Бисери
03.10.2017
3,362 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съобщение из научната преса: "При разкопки в планините втората археологическа експедиция на Академията на Науките откри останките от първата археологическа експедиция."
Влязох в тоалетната на едно заведение. На вратата списък с фамилии. Свърших си работата, написах часа, фамилията си и се подписах. Уважавам реда. ---- Оказа се разписанието за почистване на тоалетната.
Евреи и мюсюлмани непрестанно воюват помежду си. А можеше всичко това да се спре със слагането между тях на една голяма стена от бекон.
Търся да се запозная с жена от 50 до 60 килограма.
Мъж се прибира неочакво у дома. Жената крие любовника под леглото Мъжът се съблича и ляга да спи. Заспивайки чува, че някой се върти под леглото. - Рекс, ти ли си? - сънено пита мъж и си пуска ръката на пода. - Аз съм, - казва "Рекс" и предано му лиже ръката.