Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
17°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- О, ти имаш медалион! Какво има в него? - Коса - за спомен от мъжа ми. - Че той нали е жив! - Жив е, но отдавна няма коса!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
В магазин за дрехи: - Извинете защо на етикета пише 100% памук, а току що ми казахте, че блузата е 100% вълна? - Пита клиентката. - Ами... за заблуда на молците! - Отговаря продавачката.
Любими Герои
03.10.2017
3,726 прегледа
Следващ →
Още вицове
Да обичаш, когато те обичат е човешко! Да мразиш, когато те обичат е жестоко! Да обичаш, когато те мразят е Велико
Заради незагасена цигара в склада за пиротехника, десет дена по-рано започна празничната новогодишна заря.
Станало е почти правило в литературата, че когато един човек е успял да покаже, че е способен да пише оригинално, оттам нататък има право да краде от написаното от другите по свое усмотрение.Ралф Уолдо Емерсон
Човек влиза в аптеката и пита: - Имате ли презервативи? - Да. - Дайте един. Абе ще може ли още един, защото и сестра й е много хубава. Направо ми дайте три, защото и майка й е много хубава. Вечерта мъжът отива в дома на приятелката си и по време на вечерята седи мълчаливо и нищо не яде. Приятелката го пита: - Какво ти има скъпи? Храната ли не ти харесва? - Защо не ми каза, че баща ти е аптекар?
Видео игрите контролират живота ми. Добрата новина е, че имам още два допълнителни!