Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
13°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Отишла блондика на лекар и му се оплаква: - Докторе, нещо не е наред с паметта ми. Като минат 5 минути вече не помня какво е било преди тях. - О, това е сериозна диагноза моето момиче! Я се съблечи и лягай на кушетката!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Интернет и PC
Младеж отива при врачка. Тя: — Виждам много доларчета в твоето бъдеще. Той: — Богат ли ще стана? Тя: — Не. Ще бъдеш PHP програмист.
Интернет и PC
03.10.2017
3,939 прегледа
Следващ →
Още вицове
Насиненото око намалява видимостта, но разширява съзнанието!
Една жена била изключително рядко спохождана от мъжа си. Тя мечтаела някой ден мъжът и да се прибере и да и удари едно здраво чукане като доброто старо време. За неина изненада един ден се прибира неиния леко подпиинал и и извикал още от вратата: - Жена събличай се. Не вярваща на случващото се тя си мисли "бреее най сетне ще ме опъне" . Съблякла се тя . . . Мъжът: - Застани пред огледалото. Още по изумена си мисли:" Охооо ще ме чука и ще се гледаме в огледалото маниииии. . ." . Мъжът: - Сега застани на челна стойка! Вече безкрайно възбудена и в очакване си жената си мисли :" оо супер ще пробваме нови извратени пози . . Мъжът сложил главата си между краката и и и казал: - Брада отива ли ми?
Един човек се обажда в спешното: - Ела те НЕЗАБАВНО, малкия ми брат опита да глътне кондом и се задави с него! След 5 минути същия човек пак се обажда: - Вече всичко е наред, намерих друг.
Според управляващите у нас вече няма бедност, но защо 45 процента от хората упорито не искат да забележат това!
- В апартамента на съседите ми има публичен дом! - Как разбра? - Досетих се...заделих 50 лева, отидох и се досетих...