Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Господин старшина, разрешете да вляза? - Влезте. - Аз по личен въпрос. - Слушам Ви. - Разрешете не по устав. - Давай. - Знаеш ли, как ми омръзна от теб стар глупак! Разрешете да изляза?
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Господине, защо блъснахте колата на дамата пред вас? — Господин съдия, тя ме заблуди. Даде ляв мигач и, представете си, зави наляво!
Разни
03.10.2017
1,945 прегледа
Следващ →
Още вицове
След избора на нов лидер в СДС, от БСП са препоръчали на симпатизантите си, да се откажат от кафето и да наблегнат на малинов чай.
Тодор Живков: "Казват, че нашата власт се клати..." (Тишина в залата) "... То и на коча мъдете се клатят, ама не падат!"
В една психиатрична болница винаги за последния болен, който отивал за храна нямало ядене. Главният лекар решил да провери как стоят нещата и разпоредил в негово присъствие храната да се раздава поименно. Започнали: Хитлер, Сталин, Наполеон и т.н. докато се появил един болен с две чинии в ръце и казал на готвача: - Аз съм Кирил и Методий. Готвача се обърнал въпросително към главния лекар, който му казал: - Дай храна и на двамата та те написаха българската азбука.
Чесън - най-доброто средство срещу случайни връзки.
Истинският хакер краде продукти от хладилника по домофона...