"Родопа" разби "Сокол"-Марково с четири на нула

"Родопа" (Смолян) победи "Сокол" (Марково) с 4:0. Двубоят от 29-ия кръг от първенството на Трета лига - Югоизточна група се игра в събота на стадион "Септември" в смолянския квартал Райково.
Домакините доминираха почти през цялото време на срещата и закономерно записаха изразителна победа.
Резултатът бе открит в 17-та минута, когато Михаел Кисьов успя да вкара гол, след добра асистенция на Владимир Драмалиев. Отново Кисьов удвои в 33-та минута с далечен удар.
През вторите 45-минути домакините продължиха да бъдат по-добрия отбор на терена, а само 4-ри минути след подновяването на срещата Христо Ковачев вкара за 3:0, след асистенция на Кисьов. Крайният резултат бе оформен от капитана Теодор Стефанов в 64-та минута.
След 29-тия кръг от първенството "Родопа" заема седмото място в класирането с 41 точки.

Източник: Smolyan.bgvesti.NET