Четвърта поредна победа в първенството записа мъжкият отбор на СКВ "Родопа" Смолян

Мъжкият отбор на Спортен клуб по волейбол "Родопа" записа четвърта поредна победа. След тежко пътуване и неприятни метеорологични условия момчетата на треньора Иван Фисински надиграха отбора на Изгрев (Ябланица) с 3-0 гейма. Победата е категорична с 25-16; 25-16; 25-15 в отделните геймове. Срещата се игра в гр. Ябланица.
В следващия кръг СКВ "Родопа" ще е домакин. На 2 декември - събота волейболистите ще посрещнат отбора на Етрополе в спортна зала "Величко Чолаков" в Смолян. Срещата е с начален час 17.30. На следващия ден отново в зала "Величко Чолаков" ще се състои отложената среща от 2 кръг "Родопа"- Ботев Луковит. Мачът е от 15 часа.
След победата си над Изгрев тимът на Иван Фисински заема престижното четвърто място във временното класиране на Висшата лига.
Източник: Smolyan.bgvesti.NET