9 медала за каратистите на „Торнадо“ на турнир в Одрин

Изображение 1 от 2

9 медала спечелиха състезателите на хасковския клуб по карате „Торнадо“ при участието си на международния турнир "Тракия Карате Лига", който се проведе в Одрин. Хасковлии стигнаха до 3 златни, 2 сребърни и 4 бронзови медала.

Титлите в своите възрасти и дисциплини завоюваха Светослав Бечев, Алтай Али и Петър Георгиев.

Бечев се класира на първо място на Кумите при момчетата до 13 години. Алтай Али стана златен медалист на Кумите до 61 кг. при джуниорите до 17 години. Петър Георгиев пък спечели титлата на Кумите в категория над 76 кг. при джуниорите.

Сребърни медалисти в своите възрасти и дисциплини са Камелия Трендафилова и Росен Йовчев. С бронзови медали участието си завършиха Надежда Бечева, Елиф Али, Мария Петева и Ерен Ахмед.