Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Малкият Иванчо: - Бабо, бабо, защо ти е толкова голяма устата? - Като видиш дядо си без гащи ще разбереш защо...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Двама приятели си говорят: - Чух, че жена ти катастрофирала с новата ти кола. Как е тя? - Засега е добре... Заключила се е в банята.
Семейни
03.10.2017
3,418 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един циганин влиза в един бар, и казва на бармана: - Една бира. Бармана му донесъл бирата и циганина казал: - И още една бира. - Защо не каза направо 2 - отговорил бармана. - Защото едната не е за мен - отвърнал манго.
- Защо блондинките се заглеждат в тонколоните, когато е пусната музика? - Защото чакат този, който пее да излезе, за да му вземат автограф.
- Какво ще направиш ако спечелиш един милион долара? - Ще си купя 671 140 евро.
20 процента от мъжете след секс пушат цигара на балкона, 20 процента след секс лягат да спят, а 60 процента от мъжете натискат Alt+F4... (затваряне на активния екран)
- Чудя се, защо пътниците на "Титаник" не са се прехвърлили на айсберга, с който са се сблъскали? - Мислиш, че айсбергът ги е чакал? Той веднага е отплувал - други кораби да търси!