Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Момче седи с блондинка в колата: Той: - Да пусна ли климатика? Тя: - Пусни, аз слушам всичко!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Студент изпраща телеграма на майка си: - Сесията приключена. Отложени всички изпити. Подготви татко. На другия ден получава в отговор телеграма: - Съобщението получено. Баща ти подготвен. Сега се готви ти.
Студентски
03.10.2017
3,245 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разправят, че имало умни топ-модели. Те се снимали за кориците на енциклопедиите.
Когато Пешо разбрал колко пари има любовникът на жена му, започнал да гледа на рогата си като на рог на изобилието.
Kакво да се очаква, когато съвпадат деня на влюбените, Трифон Зарезан и Сирни Заговезни (Прошка)? "Прости ми, скъпа, изневерих ти, но само теб обичам. Пийни това вино, ще те успокои."
Медицинска сестра към доктора: - Когато проверявах пулса на болния, му се учестяваше сърцебиенето. Нещо трябва ли да направя? - Я по-добре хубаво си закопчайте престилката!
Архелози от Университета в Кембридж са открили копие на Библията, което се счита за първоизточника на всички Библии в света. След направен анализ, изглежда, че единствената разлика между оригинала и сървеменнните библии е в един единствен параграф на първа страница на старата Библия. Той гласи: Всички герои и събития в тази книга са плод на фантазията. Всякаква прилика с реално лица и събития е напълно случайна.