Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тази година Нова Година в САЩ се отлага...Дядо Коледа не получи виза!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Любима, къде си? - Скъпи, в колата съм… а зад мен идва трамвай… не знам на къде да карам! - Слизай от релсите и включи навигатора! - Няма! Той ми се подиграва!
Семейни
03.10.2017
3,521 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мислех, че по-зле не може да бъде. Оказа се, че ми е бедна фантазията.
Кошмар за програмиста: Двете любими играчки - компютъра и гаджето да си играят една с друга.
- Докторе, имам един много странен проблем – като почна да пия кафе, ме заболява окото. — А ти вадиш ли лъжичката от чашата?
Двама приятели отишли на сафари, но попаднали на лъвско леговище. Единия заредил пушката и зачакал прицелвайки се в лъва. Другият се качил на близкото дърво и занареждал от там: - Няма страшно, ако не уцелиш първия зад него идва още един.
Прибира се Петко от поредния запой в месната крачма, когато започнало да вали ситен даждец. Ама му се допикало и отшъл до лакумицата да се изпикае. След 5-6 минути започва да вика жена си колкото му глас даржи: - Жено ела, че изтекох!