Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако една жена те нарече мръсник, значи си направил всичко правилно.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Един студент пит друг: - Съжалявам, но блузата ти бяла или сива е? - Разбира се че е бяла, ако беше сива щеше да е черна!
Студентски
03.10.2017
3,589 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Тате, кога ще ми купиш колело? — Когато усилията на добре балансираната монетарна политика на правителството, подкрепяна от Народното събрание и президента, изплати валутните дългове нашата чудесна родина, сине! — Тате, а защо думата „никога“ се изразява с толкова дълга фраза?
Предизборен плакат: АГЕНТ ГОЦЕ - АГЕНТ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ!
В края на годината счетоводител на една обикновена фирма с най-обикновени служители се хвърлил от 13-тия етаж и станал на пихтия. Но служителите от офиса го събрали и съживили. Все пак от него зависела 13-тата заплата, премиите за четвъртото тримесечие, премията за цялата година, а и самата заплата за месеца.
Надзирател в затвора казва на шефа си: - Затворникът от 58 килия силно ме тревожи. Вече трета нощ не спи в килията си…
На морето: - Госпожице, ще отидем ли през нощта да се къпем голи! - Ах, а аз не мога да плувам! - Няма и да плуваме!