Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жената непрекъснато говори за ваканция на Канарските острови. Нямам нищо против. Нека си говори.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Попитали Славчо: - Бай Славчо, ти как измерваш привлекателността на една жена? - В градуси. - Как така в градуси, от това колко водка си изпил ли зависи? - Не бе. В градусите между вертикала и х.. ми, когато я видя.
Семейни
03.10.2017
3,198 прегледа
Следващ →
Още вицове
Според правилата на геометрията "любовен триъгълник" е възможен само в случаите, в които един от ъглите е тъп....
В киното започва филм, но първите 5 минути няма звук. В залата се разнася ядосан мъжки глас: - Ей, кой си играе с дистанционното?!
Две мравки се срещат на поляната и едната пита: - Каква е тази мравка на гърба ти? - Ми, космодиск!
Киркор и Гарабет заминали на фронтовата линия. В едно от последвалите сражения Гарабет бил прострелян и издъхнал в ръцете на другаря си по оръжие и приятел от детинство. Взводният извикал Киркор и му издал бойна заповед да съобщи на съпругата на издъхналия в бой за кончината му. Имало и условие - Киркор трябвало да съобщи вестта по най-тактичния съществуващ начин. В изпълнение на служебния си дълг Киркор се явил пред входната врата и зазвънял "като на пожар". Вратата се отворила и срещу му се появила нищонеподозиращата съпруга на Гарабет. Киркор изстрелял като "откос": - Добър ден! Вие ли сте Ребека - вдовица!? С треперещ глас жената отвърнала: - Аз съм Ребека, но не съм вдовица. - Киркор свил юмрук, изпънал палец и заядливо казал: - А на бас, де!
Барак Обама отново е предложен за Нобелова награда за Мир, по повод "усмиряването" на Осама Бин Ладен.