Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Заплатата на дърводелеца Иванов попадна в книгата с рекордите на Гинес. Там той я криеше от жена си.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
В България най-после настъпи истинска демокрация: и най-простия чиновник сам взима решения - ще спазва ли закона или няма да го спазва.
Професионални
03.10.2017
3,571 прегледа
Следващ →
Още вицове
Не убивай, не кради, не лъжи, не плагиатствай, не пожелавай ресурса на ближния си и винаги се позовавай на неговия URL, когато ползваш информация от сайта му! Сложи линк, че да ти сложат два! Който спам изпрати, спам ще получи! Не въвеждай лични данни на ближния в бази! Не спорете помежду си като Anonymous с Anonymous! Тъпо е. Има и псевдоними, в края на краищата. Право на всеки е да брани неприкосновеността си зад псевдоним. Анонимки не публикуваме. Ръкописи не рецензираме и не връщаме. Анонимните ръкописи пък въобще не ги четем. Публикациите са предназначени за лична информация на читателите. Употребата им в какъвто и да било тиражиран вид, за комерсиални цели или за въвеждане в бази данни е забранена. Ползването на фрагмент от публикация е допустимо само при позоваване на източника с линк към съответната страница. Не богохулствай! Не стой в кюпа! Бъди ти! Бъди кратък! Гледай ведро, ваш`та мама!
Срещат се Елцин, Клинтън и Костов да обсъдят проблемите си. Елцин: - Моят проблем е, че един от дванадесетте ми бодигарда иска да ме убие, но не знам кой точно! Клинтън: - Имам 12 стажантки и една от тях иска да пише книга, но не знам точно коя! Костов: - Един от моите 12 министри със сигурност е професионалист, но не мога да разбера кой е!
- Как е? - Направих първата крачка към развода. - ??!! - Ожених се!
Попитали група ученици: - Кажете три неща, които харесвате в училище? - Юни, юли, август...
Владей страстите, иначе те ще те завладеят