Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо на таблетките има каналче в средата? - За да може когато човек е толкова болен, че не е в състояние да си изпие лекарството, някой да му помогне като му го напъха в задника и го завинти с отвертка.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Истинският програмист пие само веднъж дневно - от сутрин до вечер!
Програмисти
03.10.2017
3,295 прегледа
Следващ →
Още вицове
В почивна станция на морето млад мъж се запознал с блондинка. На първата вечер я хванал за ръката. На втората я погалил по лакътя. Изведнъж блондинката се разярила: - Ти кво си мислиш бе, идиот такъв! Аз да не сам дошла тук за 3 месеца.
Интернет без порно е като сватба без пиене.
Катастрофира камион с яйца. Пристига полицаят, разбира каква е работата и звъни в Бърза помощ... - Ало, Бърза помощ ли е? - Да, какъв е инцидентът? - Ами тука един е катастрофирал и си строшил яйцата... - Да, а органът как е? - Ъъъъ, органът е на телефона.
- Преди сватбата ме наричаше царица. А сега? - Сега вече съм републиканец!
Болндинки си говорят: - Това яке от какво е? - От полиестер... - Изроди! Кой знае колко полиестера са избили, за да го направят?!