Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Валидол - генерален спонсор на ПФК "Левски".
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Докторе, май имам грип, какво ще ме посъветвате? - Стойте по-далеч от мен.
Професионални
03.10.2017
3,114 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пиян мъж се прибира посреднощ в къщи и крещи от прага: - Жена, почвай да ми се караш, че иначе не мога да намеря кревата!
Tрима тираджий си говорят и единия казва: -Aз като се прибирам кyм вкъщти надувам клаксона от байра и като стигна на масата ракията и салатата. Вторият се исмял и казал: -Твоето нищо не е аз като се прибирам надувам клаксона от началото на града и като стигна на масата ракия салата и жената гола Третият казал: -Аз пък изгасям мотора на камиона, изгасям фаровете, паркирвам пред вкъщи вземам една щанга надувам клаксона и бягам на задната врата. Другите двама се учудили и го питали какво става -Еми до сега само един ми избяга
Конструктивна национална особеност. Купихме си пералня "Зануси Интернешънъл" - сглобена в България. Докато стоиш до нея - тя работи, само да се махнеш - веднага спира.
Старост, когато при вида на гола жена ти се качва само кръвното.
- Скъпа, къде ми е ускорителят на квантови частици? - Бирата е в хладилника!