Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Греян антибиотик...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Ако ходите по работа в общинската или държавната администрация с диктофон в ръка, то ще забележете, че нивата на компетентност и вежливост ще са доста по-високи.
Професионални
03.10.2017
3,501 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителят разяснява на учениците правилата на добрия тон: - По стълбището мъжът винаги върви пред дамата. Може ли някой от вас да ми каже защо? - Защото дамата не е длъжна да знае на кой етаж живее кавалерът!
Първа брачна нощ. Младоженецът води булката в спалнята. - Скъпа, знаеш ли, че е хубаво, че не ми се отдаде преди сватбата. Трябва да ти призная, че иначе нямаше да се оженим. - Как да не знам?! Колко вече мъже ме зарязаха, докато да разбера какво да правя.
Отива мутра при врачка. - Какво да ви разкрия, любовен живот, бъдеще? - пита врачката. - Единственото, което искам да знам, е шифъра на сейфа в банката.
Студент се явява на изпит. Нищо не знае и решава да подкупи професора. Предава си работата, и в студентската книжка загръща 6 банкноти с бележка ”по една за всяка единица”. След изпита си получава книжката, а в нея – четири банкноти и бележка ”ресто”.
Лошо приготвената закуска - това не е признак на лоша жена, а просто някой през нощта не се е постарал добре.