Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Из ученическо съчинение: - Брат ми Петър е малък, но голям нахал.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Други
ДВАМА НАПУШЕНИ НАРКОМАНИ СЕДЯТ ПРЕД СВЕТОФАР: -ГЛЕДАЙ ЧЕРВЕНО!СУПЕР!КОЛКО ИН- ТЕРЕСНО! -Я!СТАНА ЖЪЛТО! -ЗЕЛЕНО!КРАСОТА....... -ПАК ЧЕРВЕНО...ВЗЕХА ДА ГИ ПОВ- ТАРЯТ,СКУКА.ДАВАЙ ДА ПРЕСИЧАМЕ..
Други
03.10.2017
2,314 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мисля, че ти трябва добър адвокат! - По-скоро добър съдия!
Бай Ганьо бил в Италия. Много му се ходило до тоалетната и влязъл в тази на гарата. Почукал на първата врата. От вътре се чуло: - Моменто! Почукал на втората: - Моменто! На третата: - Моменто! Бай Ганьо се ядосал и извикал: - Моменто, моменто, ама аз ще акам на цименто!
Секс по телефона. Нямам телефон.
Младеж кандидатства за работа в метеорологичната служба. - Имате ли някакъв опит? - го питат. - Да - отговаря самоуверено той. - Три пъти съм печелил на тото!
Стария трапер влязъл в един Бар, седнал и казал на бармана: - Барман едно уиски за мен и още едно за човека вляво! Човека изумен казал: - А не мерси аз не пия алкохол... Трапера си извадил револвера и го застрелял в главата и казал на бармана: - Барман едно уиски за мен и още едно за човека вдясно! Този от другата му страна видял какво е станало с предишния клетник и веднага казал: - Да аз ще изпия едно с удоволствие. Обаче стария трапер пак си извадил револвера и затрелял и него. Бармана останал като ударен от гръм, но все пак намерил сили да попита трапера: - Амааа вие защо, ги убихте така и двамата? Траперът станал ядосан и казал: - Няма ДА и Не при стария трапер!