Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Скъпи, ти скоро ще станеш папа! - Да не си бременна? - Не, глупако. От Ватикана се обадиха.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Врачка гадае на млад мъж: - До 50-тата си година ще страдате от липса на пари. - А после? - После ще свикнете.
Черен хумор
03.10.2017
1,663 прегледа
Следващ →
Още вицове
Защо в Люксембург не обичат да играят футбол? - Това е много неудобна игра, ако някой ритне топката по-силно, трябва да ходят да я гонят я в Белгия, я в Германия, я във Франция.
Всеки рибар мечтае да види в мрежата си Златната рибка. Всяка девойка мечтае да види Принца от мечтите си. Веки младеж мечтае да види в леглото си най-прекрасната девойка на света. Да пием за морковите – те подобряват зрението!
На пътя е спрял камион. Шофьорът лежи отдолу и отвреме навреме се чува: - Мамичката му да е....! Не аз мамичката ти ще е... Покрай него минава свещеник, чува какви ги говори и казва: - Защо ругаеш така? Това няма да ти помогне. - Тука нищо не помага, отче. Два часа вече се мъча. - А защо не опиташ да се помолиш на свети Кристобал, покровителят на шофьорите? - И мислиш, че това ще помогне??!! - Поне няма да навреди. Шофьорът сяда в кабината, вдига очи към небето и казва: - Свети Кристобал, моля те, направи така, че тази таратайка да тръгне. След това завърта ключа, двигателят запалва и той подкарва камиона. На шосето остава свещеника, който гледа смаяно и си говори сам: - Не, това просто си е е... майката!!
(всяка прилика с някои сайтове е нарочна;-) Уважаеми потребители, на нашия сайт както и преди можете БЕЗПЛАТНО да теглите музика, филми, игри. За подържането на сайта от първи ноември се въвежда такса за БЕЗПЛАТНОТО изтегляне. Размара й ще се определя от това, колко дълго Вие сте се възползвали БЕЗПЛАТНО от услугите на нашия сайт. Гордеем се, че успяхме да запазим БЕЗПЛАТНО тегленето за вас, уважаеми потребители!
преди много години имало един султан,който си имал голям харем и един верен евнух.султана бил як, млад мъж и евнуха също.всеки ден султана му заповядвал да доведе някоя от жените и евнуха тичал насам-натам и постоянно водел и отвеждал жени. минали години,султана остарял, но си бил отново як и запазен за годините мъж,а евнуха се сбръчкал,изнемощял,побелял,бил същински старец. ИЗВОДА: не секса, а тичането по жените състарява мъжа!