Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лозунги и надписи в българските болници от времето на социализма: Да не оставим нито един пациент да умре без лекарска помощ ! При директора се влиза само в случай на голяма нужда.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Надпис на самурайски меч: "Министерството на здравеопазването на Япония предупреждава, че харакирито е вредно за Вашето здраве."
Разни
03.10.2017
2,268 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама психоаналитици се срещат в асансьора след напрегнат работен ден. Единият е преуморен, едва се държи на краката си, другият - бодър, пълен с енергия. - Как го правите, колега? - пита първият. - Кое? - Как успявате да изглеждате така бодър след 14-часово общуване с пациентите? - Че кой ги слуша тях!!!
Ако глобалното затопляне продължи със сегашните темпове, то скоро ще измръзнем съвсем.
При психиатъра е депутат с оплакване за комплекс за непълноценност. След доста разпитване, психиатърът казва: - Мога да Ви успокоя, нямате никакъв комплекс за непълноценност. Вие наистина сте си непълноценен, особено за българския народ.
“Вчера Бойко Борисов, преоблечен като съпругата на френския президент, освободи българските медици.”
Самолет прелита над Цюрих. Пилота пита диспечера за точното време. От кулата задават въпрос: - От коя авиолиния сте? Пилота учуден пита: - Какво значение има, от коя авиолиния съм. Кажете ми точното време и продължавам нататък! От кулата продължават да настояват за името на авиолинията. След пет минути безмислени спорове на пилота му писнало и казал името на авиолинията. - И все пак не разбрах, защо трябва да казвам от коя авиолиния съм? - не издържал той. - Ами ако сте от Swiss Air, то точното време е 14:40:23, ако сте от Air France, то точното време е 14:40, но ако сте от Балкан, то днес е вторник.