Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
14°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По времето на Ангел Марин двама затворници си говорят: - За какво лежиш? - За убийство. - Еее, късметлия си ти!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Очаква се комисията по хазарта да обяви първите резултатите от изборите, а ЦИК ще обяви печелившите от томболата.
Политически
03.10.2017
3,109 прегледа
Следващ →
Още вицове
Веднъж Шерлокс Хоумс като вървял по пътя срешнал един човек който хвърля пясък по пътя.Стой казал Шерлок. Защо хвърляш пясък по пътя.против крокодили казал човека. Но тук няма крокодили! Важно казъл шерлок. Еми много ясно няма крокодили защтото хвърлям пясък.
Жена отива на врачка и чука на вратата. - Кой е? - пита екстрасенската. - Егати и врачката! - казала жената и си тръгнала.
Новата редакция на Хипократовата клетва започва така "Само при наличие на здравни осигуровки.."
Мараня, пустиня. Камилата не ще да върви и камиларът се вайка. Сетил се той, че наблизо има гараж за ремонт на камили. Отива там и обяснява на монтьора, че камилата не върви. - Качи я на канала - казал монтьорът. Качил я арабина, а монтьорът взел две тухли, и здраво ударил топките на животното. То изквичало неистово и хукнало да бяга. - Ей, какво направи - казал арабина -ами аз как ще я стигна сега? - На канала - казал монтьора и с лекота изпълнил същото предходно дело. Арабинът се изкрещял и се втурнал след камилата. Показал се шефът на сервиза и попитал монтьора: - А, ти пари взе ли им? - Не - притеснило се момчето... - На канала, тогава!
- Защо блондинките не носят часовници? - Защото всеки "тик-так" е две калории.