Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Старият хан събрал синовете си, за да им разкаже приказката за задружността и снопа стрели. Казал на най-големия: — Синко, подай ми стрелите. — А къде е колчана, татко? — Ей там, зад плочата на Лили Иванова.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъж към жена си: - Скъпа, кой ден е днес? - Събота. - А аз мислех, че утре е понеделник, странно - с теб един ден като два минава.
Семейни
03.10.2017
3,312 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Един от дубайските шейхове след банкрута си е пуснал на една поляна своите породисти коне от конезавода си във Франция. - Мда, скоро ще почнат да си разпускат и харемите си, надявам се.
На един човек му писнало от тъща му и я убил. Адвокатът, който го защитавал пред съда му казал, че за това деяние ще му дадат вероятно доживотна присъда, но ако убие и неговата тъща (на адвоката) ще му издейства условна присъда. Така и станало; човекът убил адвокатската тъща, а адвоката уредил условната присъда. След края на делото, съдията, който познавал адвоката от по-рано го извикал при себе си и го попитал какъв му е обвиняемия, че го е защитавал като роден брат. Адвокатът му обяснил каква е работата. Тогава съдията казал: - А бе, защо не ми каза по-рано. Да беше убил и моята тъща, пък щяхме да си го оправдаеме човека.
Първанов бълнува. Жена му го буди от сън. - Успокой се бе Гошо!Какво става? - Сънувах кошмар! - Какъв? - Че Европа ми пърли мъдите с предпазни клаузи, а зад мен - насочен Руски газопровод!
В един ресторант сервитьора дава сметка. В нея почти нищо не се разбира, а най-отдолу с големи и четливи букви пише: ТУХЛА - 0,10лв. Клиента като види и пита - Какво е това? Сервитьора отговаря - Ами аз не крада, а от всеки клиент си искам по една тухличка за вилата. Кой се засмее, кой му тегли една и номера минава. Ама никой не се заглежда, че по нагоре пише цяяяла панела.
Бай Ганьо пътувал в едно купе с Милейди, французин и англичанин. За съжаление Милейди имала сериозни проблеми със стомаха си и едвам удържала газовете, които напирали. Но поради пътуванео с влак тя не издържала дълго и се изпуснала и то доста звучно при това. Във купето настанал смут, но англичанина веднага станал и казал: - Госожице, Господа моля да ме извините, явно стомахат ми не понася яденето от вагон-ресторанта, няма да се повтори. Но след няма и 5 минути Милейди пак пуснала една пръдня. Този път светкавично реагирал французина: - Мадам, Господа извиннете и мен навярно и аз съм ял от същото, простете. Бай Ганьо му писнало от скуката и излезнал от купето, но се върнал, отворил врата и се обърнал към двамата джентълмени: - Ако тая тука се насере, да знаете че съм аз.