Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Блондинка звъни на ел техника: - Трябваше да дойдете днес да оправите звънеца! - Аз идвах до Вас. - Но аз днес не съм излизала даже от нас. - А аз дойдох, звъннах, никой не ми отвори и си тръгнах.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Студенти преди изпит: - В главата ми е каша! - Изяж я!
Студентски
03.10.2017
3,830 прегледа
Следващ →
Още вицове
"- Извинете, ще слизате ли?" "- Колебая се ..." Дочуто в претъпкан автобус 204, София
Иванчо и Марийка семейство - отишли да видят новата зоологическа градина в София. Не били ходили от времето на старата, когато беше в центъра на града. Спряли пред клетката на горилата - вътре един едър мъжкар, като видял Марийка му текнали лигите. За лош късмет, гледачът бил забравил вратата отворена, горилата изскочила, грабнала Марийка, вкарала я в клетката и настанал див секс. Марийка вика на Иванчо: - Направи нещо, извикай хора, спаси ме - този рошавият ще ме скъса! - Нека, нека, мама ти стара - защо не му кажеш, че нямаш днес настроение, че те боли глава, че си разстроена от пълнолунието! Може да ти влезе в положение и да те остави!
Малко момченце пита майка си: - Мамо, какво прави щъркелът, като донесе бебето? - Обръща се и заспива.
- Докторе, бързо! Пациентът от трета стая почина. - Е, тоя вече наистина прекали! За пети път днес!
Американеца, французина и българина спорели кой от тях е най-голям любовник. Американеца казал: -Онзи ден спах с една мадама и след това ми подари чисто нов понтиак. Французина: -Аз преди седмица спах с една и ми подари мезонет в центъра на Париж. Българина: -Аз преди 5г. отидох в гората за дърва. Цял ден секах, а накрая дойде една разгонена мечка. И какво да я правя, взех че я на е*ах и от тогава още мед ми носи.