Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Как се псуват джедаите? "И нека майка ти бъде с мен" !
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Двете правила на успеха: 1) Не казвай всичко, което знаеш.
Бисери
03.10.2017
3,451 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж се връща от работа и заварва гол мъж, който седи на леглото му и жена си, която се крие в гардероба. Разярен той вика: - Абе жено, колко пъти да ти казвам! Ти стой в леглото, а той да се крие в гардероба!
Една баба решила да седне и да си почине. ...Седнала и починала...
Жена пуска обява във вестника: "Млада жена иска да се запознае с мъж с цел сериозни отношения". Един мъж се решил да позвъни и да попита: - Кажете ми, моля, какво разбирате под "сериозни отношения"? След кратка пауза следва отговорът: - Това е поне веднъж седмично.
Двама млади влюбени лежали голи в леглото. Жената казала: - Пъхни си пръста в мен. Той се подчинил. - А сега и двата. Той отново се подчинил. - И цялата ръка. Той пъхнал ръката си. - А сега и другата. Той я пъхнал. - А сега плесни! - Не мога - поклатил глава той. - Каква съм стегната, а? - отбелязала самодоволно тя.
- Келнер, на стената има хлебарка! - Но това е пирон, госпожо. - Келнер, пиронът пълзи!