Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
14°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж влиза в аптеката и казва: — Имате ли клизми? — Имаме. — Направете ми една.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Защо козлодуйските играчки за новогодишната елха са най-търсените? - Защото освен, че са много красиви - светят без батерийки!
Черен хумор
03.10.2017
2,148 прегледа
Следващ →
Още вицове
- С жена ми постигнахме изключителна сексуална съвместимост! Ето, вчера, например, и двамата ни болеше глава...
Минава Васил Божков покрай клошар, който носи картон с надпис: "ПУМУГНЕТЕ!" "Какво ли да ти помогна? - помисли си Божков и му поправил двете грешки.
В 2 през нощта,из блока,се носи песента"Градил Илия килия". Комшията блъска по стената и крещи: - Кво си се разцвилил посред нощ бе пияндур смотан, поне да я беше изпял като хората,а ти,като на "Мюзик Айдъл"!
Старшина разяснява свойствата на автомат на новобранците: - Куршумът излита със скорост 800 метра в секунда… - Това не е ли малко? - пита един от тях. - Може и да е малко, редник, но досега не е известен случай някой враг да може да бяга по-бързо от това.
- Пешо, дължиш ми една стотачка. — Ок, пиши ми на сметката. — Добре, добавям и десет лева. — За какво десет лева? — За откриване на сметка.