Четвъртък, 20 август 2026
|
Смолян
14°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- И заради какво се влюби в мен? - Заради очите! - Толкова ти харесаха моите очи? - Не, просто зрението ми е кофти.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Между писатели: — Една дама ми сподели, че чела в автобуса моя най-нов роман и пропуснала 6 спирки! — Интересно… Как е могла да заспи толкова дълбоко по време на движение?!
Професионални
03.10.2017
3,204 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама студенти са пред скъсване на изпит и казват на професора: — Май пак няма да вземем изпита… — На бас за 200 лв, че ще имате тройки – казва професорът.
- Господин съдия, твърдя че съм абсолютно невинна! - казва обвиняемата. - Но в показанията на свидетелите е записано: "Обирът е извършен от красива, интелигентна, очарователна…" - О, в такъв случай това наистина съм аз!
Канибал докладва: - Главатарю, съседното племе пак ни обяви война! - Аман от банкети!
Един индианец се научава да пише и започва да си води дневник. И пише: "Ден първи: Много хубав ден. Дъщерята на вожда се изгуби, намерихме я покрай реката и цялото племе й се изреди. Много, много хубав ден. Ден втори: Много хубав ден. Жената на вожда се изгуби, намерихме я покрай скалите и цялото племе й се изреди. Много, много хубав ден. Ден трети: Много лош ден. Как можах да се изгубя?"
Стара баба чака на кръстовище. Прегърбена с бастун, с треперещи ръце и крака, тя казала на младежа до нея: - Млади човече, бихте ли ми помогнал да пресека улицата? - Разбира се, бабо, само да светне светофара зелено. - Зелено? На зелено аз сама мога!