Лято в парка - катерушка, дупка, купчинка, треволяк. А вода в чешмичката няма....
- Асеновград
- преди 12 години
Капан по време на отдих и игри - по чудо до момента няма пострадали. Но пък се оформя своеобразно мини сметище. Половинметрова яма "отлежава" вече няколко месеца в градинката на ул....