„Лудогорец” отнесе „Родопа” с 8:0 в приятелски мач

Шампионът „Лудогорец” срази „Родопа” в приятелски мач, игран снощи на стадион „Септември” в смолянския квартал Райково. Головата серия откри Клаудио Кешеру в 6-ата минута. Сисиньо увеличи на 2:0 в 40-тата минута. През първото полувреме в игра за „Лудогорец” бе един от младите таланти във футболната академия на шампионите – Ерол Дост. Това бе дебют за дефанзивния халф при мъжете. Треньорът Дерменджиев заложи на още един млад футболист от школата - Денислав Александров.

През второто полувреме  шампионите отбелязаха още шест гола. Между 50-ата и 55-ата минута във вратата на „Родопа” влязоха три гола дело на Жоао Пауло, Джонатан Кафу от дузпа и отново Жоао Пауло. В 66-ата минута резултатът вече бе 6:0 за „Лудогорец” след гол на Хосе Паломино. Отново Кафу бе точен за 7:0. Крайното 8:0 фиксира Жоао Пауло с третото си попадение в последните секунди на двубоя.

Източник: Smolyan.bgvesti.NET