„Родопа-Смолян“ загуби домакинския си мач от "Спартак-Пловдив-1947"

Изображение 1 от 3

„Родопа-Смолян“ загубиха домакинската си среща със "Спартак-Пловдив-1947" с 1:2. Двубоят от шестия кръг на Трета лига- Югоизточна група се игра в неделя на стадион „Септември“ в смолянския квартал „Райково“. Първи резултатът откриха гостите в 14 минута, чрез Йордан Минев, като това се оказа и единственото попадение за полувремето. Домакините имаха своите
    положения, но за съжаление играчите на треньора Юлиян Сюрджиев не успяха да ги реализират.
    Вторите 45 минути започнаха добре за „зелено-белите“, които получиха право да изпълнят дузпа, заради игра с ръка в наказателното поле на "Спартак-Пловдив-1947". Зад топката застана Михаел Кисьов, който не сбърка и изравни резултата в 48 минута. Възпитаниците на Стефан Учиков от Пловдив успяха да стигнат до второ попадение в 67 минута. То бе реализирано от
    Станимир Димитров, който оформи и крайният резултат 1:2.
    Двубоят в Смолян бе наблюдаван от близо 1 000 привърженици на "Родопа", като първите, дошли на стадиона, бяха изненадани от домакините с футболни шалове.

Източник: Smolyan.bgvesti.NET