ОФК „Хасково” загуби от „Атлетик” с 1:3

ОФК „Хасково” записа втора поредна загуба в първенството на Югоизточната Трета лига. След поражението като гост на „Левски” (Карлово) в изминалия кръг, днес в домакински мач червено-белите загубиха от „Атлетик” (Куклен) с 1:3.

Хасковлии откриха резултата в 5-тата минута с точно попадение на Ахмед Рамадан. Десетина минути по-късно гостите изравниха. До края на първото полувреме хасковлии имаха претенции за дузпа при едно положение, но реферът не отсъди. Така първото полувреме завърши при резултат 1:1.

През второто полувреме гостите поведоха с 1:2, а в 85-тата минута момчетата на треньора Живко Иробалиев можеха да изравнят, но бе записан пропуск. Гостите оформиха крайният резултат в последните минути.

В следващия кръг от футболното първенство хасковлии ще гостуват на „Гигант” в Съединение. Мачът е на 26 септември от 17 часа.