Григор Димитров отпадна на четвъртфиналите в Делрей Бийч

Григор Димитров отпадна на четвъртфиналите на турнира от сериите АТР 250 в Делрей Бийч, съобщиха от Българската федерация по тенис. Българинът отстъпи с 4-6, 4-6 на Джон Милман в среща продължила 95 минути.

Димитров успя да спаси две точки за пробив при 3-3, но бе пробит в гейм №11. След това Милман затвори първата част с гейм на нула – 6-4.

Григор започна страхотно втория сет и поведе с 3-0. За съжаление Милман върна пробива, за да намали изоставането си на 2-3, а след това постигна още един брейк и поведе с 5-4. На собствен сервис Милман затвори мача с 6-4.

Източник: Haskovo.NET