Най-новият футболен отбор на Хасково записа първа победа

“Хасково 2022” записа първи успех в първенството на областната група. Победата на практика е историческа за “Хасково 2022”, тъй като е първа за тима в официален мач от шампионата. На старта на първенството отборът загуби от “Марица”-Симеоновград с 2:1.

Днес хасковлии спечелиха с 5:3 срещу “Любимец 2000”. На полувремето тимът водеше с 3:2. След почивката гостите изравниха, но домакините отбелязаха още два гола и стигнаха до ценен успех. В следващия кръг “Хасково 2022” гостува на “Раковски”-Ивайловград. Мачът е на 17 септември.

Източник: Haskovo.NET