Значителна облачност и слаб дъжд на места в понеделник

Днес облачността ще се задържи значителна и на много места с временни прекъсвания ще има слаби валежи от дъжд, в планините – от сняг, съобщиха от НИМХ. Ще духа слаб, в Източна България умерен вятър от север-северозапад. Максималните температури ще са между 8° и 13°, за София – около 9°.

В планините ще бъде облачно. Главно в следобедните часове ще превалява сняг, в по-ниските планински части – дъжд и сняг. Ще духа умерен вятър от север-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 4°, на 2000 метра – около минус 4°.

По Черноморието ще бъде облачно и на много места ще превалява дъжд. Ще духа умерен вятър от север-северозапад. Максималните температури ще бъдат 8°-9°. Температурата на морската вода е 7°-8°. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала.

Източник: Haskovo.NET

Видеа по темата

Facebook коментари

Коментари в сайта

Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.
Последни новини