На Републиканското първенство по бокс за младежи и девойки в Ботевград се събраха треньори, тръгнали от едно място – Спортно училище „Стефан Караджа“ – Хасково.
На шампионата се събраха треньори тръгнали в спортната си кариера от спортното училище „Стефан Караджа“в Хасково.
Кърджали бг вести
Източник: Kardjali.bgvesti.NET