22 °C
ВСИЧКО ХУБАВО В ЖИВОТА ТРЯБВА ДА СЕ ВЗЕМЕ, че не ме обича никой хич не ми и дреме!!!
Смесват се продуктите и се бърка докато тестото набухне, след това се оставя да втаса.
Източник: gotvach.bg