21 °C
Жена отива на лекар, влиза в кабинета, започва да се съблича, навежда се и казва на доктора: - Докторе, вкарай го. - Ама г-жо, аз съм очен лекар. - Абе вкарай го бе. Той кво да прави, пъхнал го, а жената му казала: - Дай по-навътре. Напънал още, а жената: - При това положение ми сълзят очите.
Всичко се смесва и се пасира, консумира се веднага, като може да се гарнира със сметанов сладолед.
Източник: gotvach.bg