24 °C

Започва санирането на ДГ "Звънче" в Хасково

  • 18:26, 22 юни 2026 г.
  • 442
  • 0
  • 0
Със символична първа копка кметът на Хасково Станислав Дечев и петима малчугани дадоха старт на ремонта на детска градина „Звънче“. Обновяването се извършва по програма „Развитие на регионите 2021-2027“.

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Категории

Блогове

Зареждане на публикациите...