"Родопа" разби "Верея" като гост с 5:1

"Родопа" (Смолян) разби "Верея" (Стара Загора) с 5:1, като гост. Двубоят от 27-ия кръг на първенството на Трета лига - Югоизточна група се игра на стадион "Трейс арена".
Първи резултата откриха домакините още в първата минута. Последва изравняване след гол на Адриан Сюрджиев, а Иван Ангелов вкара за 1:2 и даде преднина на отбора от Смолян. Стефан Чилингиров вкара за 1:3 от дузпа, като при този резултат завърши и първото полувреме.
През вторите 45 минути тимът, воден от старши треньора Юлиян Сюрджиев, успя да вкара още два гола. За "Родопа" се разписаха още Николай Тихомиров и Чилингиров с второ побадение, като оформи крайното 1:5.
Резултатът можеше да е доста по-изразителен, но футболистите на "зелено-белите" изпуснаха доста голови положения. Така "Родопа" се оказва в средата на класирането с 9-то място в таблицата и 32 точки.

Източник: Smolyan.bgvesti.NET