31 °C

Двама с опасност за живота след стрелба на плаж във Варна

Продължава разследването по случая със стрелбата на плаж „Кабакум“ край Варна.

При инцидента пострадаха двама мъже на 19 и 24 години.

Те са настанени в болница с опасност за живота. Според първоначалните данни между тях е възникнал спор, който прераснал в сбиване с последваща стрелба с оръжие.

Единият от участниците в инцидента е с прободна рана, а другият - с огнестрелна. Боят е станал в заведение на плажната ивица.

До късно снощи се извършваха огледи на мястото на инцидента. Изясняват се и причините, довели до спречкването между младежите. По случая е образувано досъдебно производство.

 

Източник: mediapool.bg

Facebook коментари

Коментари в сайта

Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.